תמצית עשב עיזים חרמנית

תמצית עשב עיזים חרמנית
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

יעילות ותפקוד תמצית עשב עיזים חרמנית

תמצית עשב עיזים חרמנית מכילה לפחות 15 רכיבים פעילים, ביניהם איקרין, אפינדוזיד A, פלבון, נוריקרילין, איקרירינול ו- EPS. Icariin, flavone (TFE) ו- Icariin polysaccharide (EPS) נחשבים למרכיבי התרופה היעילים ביותר.


בניסויים בעכברים נמצא כי לאיקרין היו השפעות דומות לאנדרוגן, מה שקידם התפתחות של אפידדימיס ושלפוחית זרע בעכברים צעירים, וקידמו באופן משמעותי את ההפרשה הבסיסית של טסטוסטרון וייצור cAMP בתאי סטרומל אשכים מעובדים.


ההשפעה של תמצית אפימדיום n-בוטנול על חומרים מולקולריים בפלסמה ותוכן קבוצות סולפידריל בבעלי מודל "חסר עז" נחקרה במודל החי של "חסר Yang" שנגרם על ידי הידרוקסיוריאה. נמצא כי אפימדיום יכול להפחית את החומרים המולקולריים בפלסמה של עכברי מודל "מחסור יאנג" ולהגדיל את קבוצות הגופרת-הידריל, כדי לתמוך בגורמים בריאים ולהפיץ גורמים רעים ולהפעיל את השפעתם החיובית.


אפימדיום מכיל מגוון של מרכיבי קורט חיוניים כמו Zn, Mn ו- Fe, הקשורים גם הם מקרוב לתפקוד הרבייה הגברי.


בניסוי האנטי אייג'ינג בעכברים, תרכובות EPS ו- TFE באפימדיום יכולות לשפר משמעותית את רמת המעבירים העצביים של מונואמין בהיפותלמוס של חולדות הזכר הזקנות, לעכב את הזדקנות רקמת המוח, לעכב את הפעילות של כולינסטרז במוח ובדם של העכברים הזקנים, וכך משיגים את האפקט של עיכוב ההזדקנות.


בעשר השנים האחרונות ניסויים כפולים-עיוורים הראו שלקיחת 300 מג 'תמצית איקריום פעמיים ביום יכולה לשפר משמעותית את התשוקה המינית ואת איכות החיים אצל 86% מהאוכלוסייה.

Horny Goat Weed Extract

השפעות פרמקולוגיות

שיפור התפקוד המיני, המשמש לטיפול באימפוטנציה ובעקרות פוריות אצל גברים ומחלות אחרות, משפיע גם הוא על דחיית הזדקנות, ומזין סוכן חזק.


משאבים טבעיים

הביולוגיה של הונג-ג'י ממוקמת למרגלות הר צ'אנגבאי, משתפת פעולה עם חקלאים ורכישה ישירות מהאזור המקומי, בכדי לקבל הבנה ושליטה עמוקה יותר של סביבת הגידול, איכות האדמה ומחזור הגידול.


רפואה הומולוגיה של אוכל

ועדת הבריאות והתכנון המשפחתי פרסמה רשימה של 101 תרופות ומקורות מזון, שהם גם מזון וגם רפואה, ויכולה לשמש כמקור חדש למזון בריאות - herba epimedii.


למידע נוסף שלח דוא"ל אל root@herbest.cn .

קירה
© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ