תמצית שורש של קודזו

תמצית שורש של קודזו
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

תמצית שורש של קודזו

תרופות

שם נרדף: תמצית Pueraria; תמצית Ge-gen
שם לטיני: Pueraria lobata (ווילד.) אווי
מרכיבים פעילים עיקריים: איזופלבונה, פואררין
מפרט: 1. Daidzein 40% ~ 98% (מבחן על ידי HPLC)
2. Puerarin 50% ~ 98% (מבחן על ידי HPLC)
מראה חיצוני: אבקה בצבע חום עד לבן
אריזה: תוף לוח 25 kg / סיבים, שקיות ניילון כפולות בפנים.


פרמקולוגיה:

השפעות אלכוהול: האיזופלאבונים דיידזין, ג'ניסטאין, פורמונוניטין וביוכנין A מבודד משורש קודזו הראו שהם מעכבי איזון-אנזימים אנושיים הפיכים במבחנה. האיזופלאבונים ייצרו עיכוב תחרותי של גאמה (g) 2-g2-ADH-isoenzyme ביחס לאתנול ועיכוב בלתי תחרותי של gamma (g) 2-g2-ADH-isoenzyme ביחס ל- NAD +. המעכב החזק ביותר היה genistein עם ריכוז יעיל של 0.1 מיקרומול. למרות שהפלבונים כמו אפגנין, קיימפפרול, 7-הידרוקסיפלבון וגלנגין הראו גם פעילות מעכבת ADH, ההשפעות היו בולטות יותר באיזופלבונים. לא נצפו השפעות באיזנוזימים B1B1-ADH ובאיזנוזימים B2B2-ADH כאשר נעשה שימוש בריכוזים של עד 20 מיקרומולים.


השפעות אנטי-בקטריאליות: תה חץ (Puerariae radix) עיכב את צמיחת המיקרוביאליות של שני אוכלים גרם-שליליים ושל גרם חיוביים לאוכל במזונות שונים, במיוחד מזון נוזלי.


השפעות אנטי-סרטן: נראה כי לג'ניסטאין, ביוכנין A ודיידזין יש פעילות ציטוטוקסית. תוצאות מחקר ראשוניות מצביעות על כך שביוצ'נין A וגניסטאין מעכבים את צמיחת התאים של תאי סרטן הקיבה במבחנה באמצעות הפעלת מסלול הולכת אות לאפופטוזיס. הטקטוריגן המרכיב הדגימו פעילות אנטי-פרוליפרסיבית נגד תאי סרטן אנושי (HL-60) על ידי השראת התמיינות בתאים והפחתה בביטוי של Bcl-2, חלבון אנטי-אופטי.

קירה
© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ