מילוי יאנג להפחית כאב שרירים משותף צריך לאכול אותו לעתים קרובות

יש אנשים שלעיתים קרובות חשים ידיים ורגליים קרות, רוח ירודה, עייפות. כמו כן, יש אנשים שמתרגלים או עושים עבודות בית ועבודה גופנית אחרת, המפרקים וכאבי השרירים לא נוחים. למעשה, הסיבה לכך היא כי הסימפטום שהגוף האנושי אינו צ'י אינו מספיק מופיע. בעיות רפואיות אלה ניתן לפתור בקלות עם מנה צנועה של ג'ינג'ר.

Ginger

, שרירי הכאב. תאכלו ג'ינג'ר

אנשים רבים חשים כאב גב לאחר פעילות גופנית מוגזמת. אבל על פי מחקר בריטי, אכילת ג'ינג'ר פרוסות יכול להקל על כאב שרירים הנגרמת על ידי עבודה קשה כגון פעילות גופנית או עבודות בית.


ג'ינג'ר כבר שימש כתרופה הביתה להצטננות ומחלות במערכת העיכול. מדענים הפגינו גם תכונות כאבים ואנטי דלקתיות שלה. למעשה, ג'ינג'ר מכיל כימיקל שפועל כמו תרופות אנטי דלקתיות שאינן סטרואידיות כגון איבופרופן ואספירין. מחקרים קודמים הראו כי החומר יעיל להפחתת דלקת מפרקים כאבים.


מומחים אמריקאים ערכו מחקר מבוקר. במהלך הניסוי, מתנדבים הרימו משקולות כדי לגרום לכאב שרירים. ואז, במשך 11 ימים, קבוצה אחת אכלה קפסולות המכילות 2 גרם של ג'ינג'ר או ג'ינג'ר מבושל, בעוד הקבוצה השנייה לקחו פלצבו. התוצאות הראו כי תוספת יומית של ג'ינג'ר כאב שרירים מופחת על ידי 25 אחוזים, בעודו מבושל ג'ינג'ר כאשר התחמם לא. לכן, המומחה האמריקאי מציע, אם כאב שרירים לאחר התעמלות, יכול גם להכיל שתי חתיכות של ג'ינג'ר או לעשות ספל של סירופ זנגביל כדי להקל על הכאב


הצ היאנג הגברי שאנחנו אומרים בזמנים רגילים הוא לא מספיק, זה להיות שייך לכבד יאנג מחוסר הרשאות למעשה. בשלב זה, אם לתקן ישירות את הכבד יאנג, יהיה על האש, פשוט למלא. חומץ הוא ישיר לעבור את הכבד, הכבד תיתקל ההתכנסות חומצה, ואז שיער ג'ינג'ר פונקציה לתוך הכבד, יש שיער, יכול לקדם את הגז הכבד של יאנג.


יש פתגם עממי: "מוקדם לאכול ג'ינג'ר, מרק טוניק; וו לאכול ג'ינג'ר, זה; אם אתה אוכל ג'ינג'ר בלילה, אתה תמות. " ג'ינג'ר יש את הפונקציה של פיזור והזעה. אכילת ג'ינג'ר בבוקר יכולה לגייס צ'י יאנג; בצהרי היום, הצ היאנג של הטבע והאנשים הוא הנפוץ ביותר, כאשר אכילת ג'ינג'ר קלה לפגיעה בריאה; בערב, יש לחבר את הצ היאנג, לאכול ג'ינג'ר, לשלוח את הגוף של צ'י יאנג.


. יש כמה אזהרות לאכול ג'ינג'ר


1. לא מתאים לצריכה ארוכת טווח של האוכלוסייה ג'ינג'ר

האדם אשר כל שייך ליין אש לקויה פורחת, עיניים אדומות בתוך חם, או לסבול כאבי מנופח נפוח הפיל, דלקת ריאות, מוגלה ריאה, שחפת, כיב קיבה, דלקת בשלפוחית המרה, pyelonephritis, סוכרת, טחורים אדם, שלילי לטווח ארוך ג'ינג'ר.


2. להיזהר לאכול ג'ינג'ר חום מים סוכר

מנקודת המבט של הטיפול, ג'ינג'ר חום מים סוכר הוא ישים רק לרוח קר קור או גשם לאחר הקיבה קר, חולי קדחת, לא ניתן להשתמש בחום הקיץ קר או חום הרוח מטופלים קר, גם לא ניתן להשתמש לטיפול במכת חום. לקחת מיץ זנגביל טרי יכול לטפל הקאות שנגרמו על ידי קר, סוגים אחרים של הקאות לא צריך להיות בשימוש.


3. אל תאכל ג'ינג'ר רקוב

ג'ינג'ר רקוב יכול לייצר סוג של חומר רעיל, זה יכול להפוך את תא הכבד דנטורציה, נקרוטיק, לגרום ובכך סרטן הכבד, הוושט סרטן לחכות. , "ג'ינג'ר הרקובה לא רקובה". מיתוס זה לא בסדר


4. אכילת יותר ג'ינג'ר לא תמיד טוב יותר

מזג האוויר בקיץ חם, אנשים קל ליובש בפה, צמא, כאב גרון, זיעה, ג'ינג'ר שין ון, הוא מזון חם, על פי העיקרון "חם קר", לא צריך לאכול יותר. ניתן להוסיף כמה פרוסות ג'ינג'ר לתבשיל או מרק.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ