תמצית צמח תה ירוק יכולה להגדיל את השובע

החוקרים ניתחו את ההשפעות של קטצין -3- גלייט גרעינים (EGCG), אתמצית תה ירוק, על עכברים ופרסמו את ממצאיהם בכתב העת לתזונה מולקולרית ומחקר מזון. חוקרים מצאו כי דיאטות עם יותר מדי שומן עלולות להוביל למשקל עודף, השמנת יתר וניתוח יתר, כמו גם להשפיע על תפקוד המוח. בעוד שמחקרים קודמים רבים מצאו השפעה מגנה על תמציות צמחי תה ירוק כגון EGCG על השמנת יתר, מעט מחקרים התרכזו בקשר שבין תה ירוק לגוף המטבוליזם של 0010010 # 39; החוקרים אמר.

green tea extra for sale

לצורך המחקר, החוקרים לקחו עכברי בר זכריים וחילקו אותם באופן אקראי לשלוש קבוצות, אחת האכילה דיאטה קבועה, השנייה האכילה שבוע של אוכל עתיר שומן עם יותר מ 60 אחוז אנרגיה והשלישית האכילה דיאטה עתירת שומן במשך שלושה חודשים. בנוסף, לכל העכברים הוזנו תוספי EGGC. התוצאות הראו של- EGGC לא הייתה השפעה משמעותית על קבוצת העכברים המתאימה ביותר, אך בקבוצת העכברים התזונתיים עתירת שומן, שופרו הרגלי האכילה יתר וצריכת המזון ותדירות האכילה הופחתה. תוספי EGCG מונעים אכילת יתר במהלך היום בעכברי דיאטה עתירת שומן (HFD), כלומר EGCG מווסת את העכברים 0010010 # 39; התנהגות תזונתית ואנרגיה הומאוסטזיס.


בנוסף, החוקרים מצאו כי EGCG הסדיר את ניהול התיאבון של גנים מרכזיים כמו AGRP, POMC ו- CART, והשפיעו על גני השעון בהיפותלמוס של עכברים שמנים. EGCG נאכל על עכברים.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ