כיצד לחלץ חומרים פעילים מצמחים?

תמצית צמחיםהוא חומר המופק או מעובד מצמחים. ניתן להשתמש בו בתעשיות רפואה, מזון, בריאות, יופי ותעשיות אחרות. במיצוי צמחים מסורתי, נפח המיצוי הנוזל גדול, תהליך הטיפול מורכב, הסרת הטומאה אינה מלאה, איכות המוצר אינה גבוהה, מחזור הייצור ארוך ועוצמת העבודה המלאכותית גדולה, צריכת האנרגיה היא גָבוֹהַ. במיוחד עבור מוצרים עם ערך מוסף נמוך, זה מגביל ברצינות את התפתחותם של ארגונים. כיצד להפחית את העלות ולשפר את איכות המוצרים היה החשש של ארגונים.

herb extract supplier

טכנולוגיית הפרדת הממברנה מייעלת את התהליך המסורתי ומביאה לחדשנות טכנולוגית. זה יכול להבהיר, להסיר זיהומים, לדהור או להתרכז על פי מערכת החומרים בשילוב עם דרישות התהליך. לכל התהליך צריכת אנרגיה נמוכה וניתן לעשות שימוש חוזר בקולחין, כדי לממש ייצור נקי ולשפר את איכות המוצר ולהעצים את התחרותיות של ארגונים.


היישום של טכנולוגיית הפרדת הממברנה בבירור, הסרה, גוון צבע וריכוז של תמציות צמחים (כמו פוליגונום קוספידאט, קסילוז, סטיביה, גרד, יערה, גינקו בילובה וכו ') מביא הזדמנויות חדשות למפעלים למיצוי צמחים.


טכנולוגיית הפרדת הממברנה מנצלת את החדירות הסלקטיבית הגבוהה של ברום ההפרדה על מנת להפריד לחלוטין בין זיהומים מולקולריים גדולים (כמו דבק, עמילן, חלבון מוצק, סיבים צמחיים וכו ') לבין זיהומים מולקולריים קטנים (כמו מלחים אורגניים וכו'). ) מהרכיבים הפעילים בתמצית הצמח. טכנולוגיית הפרדת הממברנה היא תהליך פיזי טהור, ללא שינוי שלב, ללא שינוי איכותי, ללא תגובה כימית, ללא תוספת של חומרים אחרים, אין הרס של רכיבים יעילים. טכנולוגיית הפרדת הממברנה הינה טכנולוגיה ירוקה, יעילה גבוהה, שמירה על איכות הסביבה, חיסכון באנרגיה.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ