כיצד להפיק מרכיבים פעילים מצמחים?

תמצית צמחיםהוא חומר המופק או מעובד מצמחים. ניתן להשתמש בו בתעשיות רפואה, מזון, בריאות, יופי ותעשיות אחרות. בהפקת צמחים מסורתית, נפח ההפקה הנוזלי הוא גדול, תהליך הטיפול מורכב, הסרת הטומאה אינה שלמה, איכות המוצר אינה גבוהה, מחזור הייצור ארוך ועוצמת העבודה המלאכותית גדולה, צריכת האנרגיה היא גָבוֹהַ. במיוחד עבור מוצרים עם ערך מוסף נמוך, זה מגביל מאוד את התפתחותם של ארגונים. כיצד להוזיל את העלות ולשפר את איכות המוצרים היה דאגתם של ארגונים.

herb extract supplier

טכנולוגיית הפרדת הממברנות מייעלת את התהליך המסורתי ומביאה חדשנות טכנולוגית. זה יכול להבהיר, להסיר זיהומים, לטשטש או להתרכז על פי מערכת החומרים ובשילוב עם דרישות התהליך. לכל התהליך צריכת אנרגיה נמוכה, וניתן לעשות בה שימוש חוזר בשפכים על מנת לממש ייצור נקי ולשפר את איכות המוצר ולהגביר את התחרותיות של ארגונים.


היישום של טכנולוגיית הפרדת קרום בבירור, הסרה, צביעה וריכוז של תמציות צמחים (כגון פוליגונום cuspidate, קסילוז, סטיביה, אגוז, יערה, גינקו בילובה וכו ') מביא הזדמנויות חדשות עבור מפעלים להפקת צמחים.


טכנולוגיית הפרדת קרום מנצלת את החדירות הסלקטיבית עם דיוק גבוה של קרום ההפרדה כדי להפריד לחלוטין בין זיהומים מולקולריים גדולים (כגון דבק, עמילן, חלבון מוצק, סיבים צמחיים וכו ') לבין זיהומים מולקולריים קטנים (כגון מלחים אנאורגניים וכו'). ) מהרכיבים הפעילים בתמצית הצמח. טכנולוגיית הפרדת קרום היא תהליך פיזיקלי טהור, ללא שינוי פאזה, ללא שינוי איכותי, ללא תגובה כימית, ללא תוספת של חומרים אחרים, ללא הרס של רכיבים יעילים. טכנולוגיית הפרדת קרום הינה טכנולוגיה ירוקה, יעילה גבוהה, סביבתית, חיסכון באנרגיה.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ