סחר החוץ של שאאנקסי גדל כנגד המגמה

מאז פרוץ המגיפה גדל סחר החוץ של שאנשי&# 39 כנגד המגמה. עיין בכרטיס דוח סחר החוץ מינואר עד מאי, כמה קבוצות דמויות המושכות את העין במיוחד:

Foreign trade is growing against the trend

בחמשת החודשים הראשונים השנה, ערך הייבוא ​​והיצוא הכולל של שאאנשי היה 149.73 מיליארד יואן, עלייה של 2.91% משנה לשנה. קצב הצמיחה של היבוא והיצוא של שאאנשי מדורג במקום ה -7 בסין, גבוה ב -7.8 נקודות אחוז מזה של כל המדינה. סחר החוץ של שאנשי&# 39 ייצב את הדיסק הבסיסי והשיג צמיחה חיובית.


היקף הייצוא של תוצרת חקלאית גדל ב -145.7% משנה לשנה - מינואר עד מאי היקף הייצוא של תוצרת חקלאית במחוז הגיע ל -650 מיליון יואן, עלייה של 145.7% משנה לשנה. הייצוא של מיץ תפוחים, פירות טריים, תמצית צמחים וייבוא ​​פולי סויה גדל משמעותית בהשוואה לשנה שעברה.


63 מדינות ואזורים - בחמשת החודשים הראשונים של השנה, כמעט שליש מהעסקים בשאנקסי ניהלו קשרי סחר עם עשר מדינות אסיה וכמעט 60% עם 63 מדינות ואזורים לאורך חגורה אחת וכביש .


210 מפעלים מרכזיים לסחר חוץ - המחוז שלנו הקים"" אחד לאחד; מנגנון תמיכה ל -210 ארגוני סחר חוץ מרכזיים שיעזרו להם לחקור את השוק הבינלאומי בדרכים שונות ובמקביל לתמוך בהם להרחיב את השוק המקומי.


מאז תחילת השנה, עקב השפעת המגיפה, קשה לקבל הזמנות, קשיים ביישום החוזה, לוגיסטיקה בינלאומית, חסמי סחר מוגברים ונושאים אחרים הביאו לאתגרים גדולים יותר למפעלים של סחר חוץ. לנוכח המצב הסחר החיצוני המורכב והחמור, השיקו הממשלה והארגונים בשאנשי סדרה של" מדדים משולבים" לייצב את הלוח הבסיסי של סחר חוץ ולהגביר את הביטחון והאמון בהתפתחות האיכותית של סחר החוץ.


כנגד מגמת הצמיחה מאחור, אם התאמת המבנה התעשייתי של המחוז&# 39 מואצת, מבנה הייצוא מותאם יותר ויותר. על פי נתונים סטטיסטיים, בחמשת החודשים הראשונים של השנה הייבוא ​​והיצוא של מחוז&# 39 שלנו היו לחמשת השותפות המובילות, כולל דרום קוריאה, ארצות הברית ויפן, בעיקר מוצרים מכניים וחשמליים, בעיקר אלקטרוניים. שבבים, מוצרים פוטו-וולטאיים, חלקי מטוסים וכו ', מהם יצוא תאים סולאריים ושבבי סיליקון חד-גבישי. בעיצומו של משבר נוצרות הזדמנויות חדשות ומתבצעות התפתחויות חדשות. יותר ויותר מפעלי סחר חוץ מגבירים את החדשנות הטכנולוגית, מגדילים את הערך המוסף של מוצריהם ומתקדמים באופן מלא בשדרוג התעשייתי ובהתאמה מבנית.


הצמיחה הקונטרריאנית מאחור, נובעת מהמשך המדיניות התומכת ב-" הוסף קוד" ;. כאזור פיילוט לרפורמה ופתיחה, אזור הסחר החופשי בפיילוט בשאנשי העניק משחק מלא לתפקידו המוביל והמוביל ומילא סדרה של" מדדים משולבים" לייצב את סחר החוץ. רק אזור הסחר החופשי הטייס xi' אזור פונקציונלי של אזור נמל בינלאומי, נפח הייבוא ​​והייצוא בחמשת החודשים הראשונים של השנה גדל פי 5.48.


במקביל, מחלקת המסחר הפרובינציאלית הנהיגה מספר צעדים שיעזרו למפעלים של סחר חוץ להגיב באופן פעיל למגיפה ולחדש את העבודה והייצור ולייצב את התפתחותם, והקימה מכון GG;&אחד לאחד ; מנגנון סיוע ל -210 ארגוני סחר חוץ מרכזיים שיעזרו להם לעשות שימוש מלא במדיניות מועדפת שונים שהונפקו על ידי השלטון המרכזי והפרובינציה כדי לתאם בזמן ולפתור את הקשיים והבעיות שלהם.


מאחורי מגמת הצמיחה, השוק המשיך להקיש. המחוז שלנו השתלב באופן פעיל ב-" חגורה אחת וכביש" מבנה, לנקוט במגוון דרכים לפיתוח השוק הבינלאומי. בחמשת החודשים הראשונים השנה, המסחר בין שאאנקסי ל- GG; חגורה אחת וכביש" מדינות ואזורים לאורך החגורה והכביש ו -10 מדינות אסיה צמחו במהירות. כמעט שליש מהמפעלים בשאאנקסי סוחרים עם עשר מדינות אסיה וכמעט 60% מהעסקים סוחרים עם 63 מדינות ואזורים לאורך הכביש החגורה האחת. מוצרים מכניים וחשמליים הם מוצרי היבוא והיצוא המובילים של שאאנשי לארגונים האזוריים הנ"ל, המהווים יותר מ -80%. מיקרון מוליכים למחצה (Xi' an) Co. בע"מ (להלן מיקרון), סמסונג סמיקונדקטור (Xi' an) Co., LTD., ומפעלים זרים מובילים אחרים הפועלים במצב כלכלת המטה, חיזקו ללא הרף את שיתוף הפעולה שלהם עם סינגפור ומלזיה, שהניע הגידול בייבוא ​​וייצוא של מחוז שאאנשי. טעים הוא, לפני שהמחוז שלי והאיחוד האירופי ייבאו וייצאו על ידי צניחה חיובית. בנוסף, היבוא והייצוא של מוצרים חקלאיים הצטברו בצורה משמעותית עם מומנטום חזק. הייצוא של מיץ פירות ופירות טריים וייבוא ​​פולי סויה התנער בהדרגה מההשפעה של חיכוכים כלכליים ומסחריים בסין והשיג תוצאות מדהימות בפתיחת שווקים חדשים.


במקביל, המחוז שלנו כדי לחזק ארגוני סחר חוץ וסחר מקומי ארגוני מחזור עגינה, תמיכה ארגונים להרחיב את השוק המקומי. מאז פרוץ המגיפה הושפעה מאוד תעשיית הטקסטיל הקלה עתירת היצוא המכוונת לעבודה של שאאנשי&# 39. מחלקת המסחר הפרובינציאלית הגיעה להסכמות עם עליבאבא, שי' צ'נגצ'נג יולאנג סחר ושות 'בע"מ וארגוני תפוצה מסחריים גדולים אחרים במחוז להקמת פלטפורמות מכירה וערוצים מקומיים לייצוא צעצועי קטיפה, מוצרים אלקטרוניים. , עבודות יד ומוצרים אחרים, בכדי לקדם את הייצוא של ארגוני סחר חוץ למכירות מקומיות.


צמיחה מול המגמה שמאחורי, משיפור מתמיד בסביבה העסקית. אזור הסחר החופשי הטייס בשאנקסי השיק 533 ניסויים להפרדת תעודות ורישיונות. Xi' מיישם באופן מלא את תקני השירות הסטנדרטיים להקמת ארגונים, אותם ניתן להשלים תוך יום אחד מהקמה ... סביבה עסקית טובה היא כמו שדה כוח משיכה חזק, הנושא את מלוא הזרימה של אלמנטים שונים. בחמשת החודשים הראשונים של השנה, יבוא הציוד מ- meguiar' s ו- Licheng Semiconductor (Xi' an) co., שתי החברות המובילות, עלה בצורה חדה ל -227% ו -65% בהתאמה. זו לא רק הערת השוליים הטובה ביותר לביטחון האמיתי של חברות במימון זר בהשקעות שאאנשי, אלא גם תשחק תפקיד תומך חזק בייצוב הייבוא ​​והייצוא של המחוז&# 39 בשלב הבא.


כדי לייצב את הדיסק הבסיסי, צמיחת סחר החוץ בכל המחוז כנגד המגמה תזרים תנופה חדשה להתעדכן ולהתעלות בעידן החדש ותגביר את הפיתוח האיכותי של כלכלת שאנשי'


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ