סחר החוץ של שאאנקסי צומח נגד המגמה

מאז פרוץ המגיפה, סחר החוץ של שאאנשי' צמח נגד המגמה. עיין בכרטיס דוחות סחר חוץ מינואר עד מאי, כך מספר קבוצות של נתונים במיוחד מושכי עין:

Foreign trade is growing against the trend

בחמשת החודשים הראשונים של השנה היה שווי הייבוא ​​והייצוא הכולל של שאאנשי 149.73 מיליארד יואן, עלייה של 2.91% לעומת השנה. קצב הצמיחה ביבוא והיצוא של שאאנשי מדורג במקום ה -7 בסין, הגבוה ב -7.8 נקודות אחוז מזה של המדינה כולה. סחר החוץ של שאאנשי' ייצב את הדיסק הבסיסי והשיג צמיחה חיובית.


היקף היצוא של מוצרים חקלאיים גדל בכ -145.7% משנה לשנה - מינואר עד מאי נפח היצוא של מוצרים חקלאיים במחוז הגיע ל -650 מיליון יואן, עלייה של 145.7% בהשוואה לשנה שעברה. הייצוא של מיץ תפוחים, פירות טריים, תמצית צמחים ויבוא פולי סויה עלו משמעותית בהשוואה לשנה שעברה.


63 מדינות ואזורים - בחמשת החודשים הראשונים של השנה, כמעט שליש מהעסקים בשאנשי היו קשרי סחר עם 10 המדינות האסייתיות וכמעט 60% עם 63 מדינות ואזורים לאורך חגורת כביש חגורה אחת וכביש אחד .


210 חברות סחר חוץ מרכזיות - מחוזנו הקים הצעת מחיר GG; הצעת מחיר&אחת לאחד; מנגנון תמיכה ל -210 מפעלי סחר חוץ אשר יסייעו להם לחקור את השוק הבינלאומי בדרכים שונות ובמקביל לתמוך בהם להרחבת השוק המקומי.


מאז תחילת השנה, עקב השפעת המגיפה, קושי לקבל הזמנות, קשיים ביישום החוזה, לוגיסטיקה בינלאומית, חסמי סחר מוגברים ונושאים אחרים הביאו אתגרים גדולים יותר למפעלים סחר חוץ. לנוכח המצב המסובך והחמור של סחר חוץ, הממשלה והמפעלים בשאנקסי השיקו במשותף סדרה של הצעות GG; לייצב את הצלחת הבסיסית של סחר חוץ ולהגביר את האמון והביטחון בהתפתחות האיכותית של סחר החוץ.


כנגד מגמת הצמיחה שמאחורי, האם התאמת המבנה התעשייתי של מחוז מחוז 39 מואצת, מבנה הייצוא מותאם יותר ויותר. על פי הסטטיסטיקה, בחמשת החודשים הראשונים של השנה, יבוא ויצוא מחוז' שלנו ויצוא לחמשת שותפי המסחר המובילים, כולל דרום קוריאה, ארצות הברית ויפן, היו בעיקר מוצרים מכניים וחשמליים, לרבות אלקטרוניים שבבים, מוצרים פוטו וולטאיים, חלקי מטוסים וכו ', שייצואם של תאים סולאריים ושבבי סיליקון מונוקריסטלים היוו 70%. בעיצומו של המשבר נוצרות הזדמנויות חדשות ומתפתחות פיתוחים חדשים. יותר ויותר מפעלי סחר חוץ מגבירים חדשנות טכנולוגית, מגדילים את הערך המוסף של מוצריהם ומתקדמים במלואם בשדרוג תעשייתי והתאמה מבנית.


הצמיחה הנגדית עומדת מאחור, בואו מהמשך המדיניות התומכת בציטוט GG; הוסף קוד" כאזור פיילוט לרפורמה ופתיחה, אזור הסחר החופשי בטייס בשאנשי העניק משחק מלא לתפקידו המופתי, המוביל, ומילא סדרה של הצעות GG; מדדים משולבים של" לייצוב סחר חוץ. רק אזור הסחר החופשי של הפיילוט xi' אזור פונקציונלי של אזור נמל בינלאומי, נפח הייבוא ​​והייצוא בחמשת החודשים הראשונים של השנה גדל פי 5.48.


במקביל, הנהלת מחלקת המסחר המחוזית הנהיגה מספר צעדים כדי לסייע למפעלים סחר חוץ להגיב באופן פעיל למגיפה ולחדש את העבודה והייצור ולייצב את התפתחותם, והקימה הצעת מחיר GG; ; מנגנון סיוע ל -210 מפעלי סחר חוץ אשר יסייעו להם לעשות שימוש מלא במדיניות העדפה שונה שהונפקו על ידי השלטון המרכזי והמחוז כדי לתאם ולפתור את הקשיים ובעיותיהם בזמן.


מאחורי מגמת הצמיחה, המשיך מהשוק להיכנס. המחוז שלנו השתלב באופן פעיל בציטוט GG; חגורה אחת וכביש אחד" מבנה, לנקוט במגוון דרכים לפיתוח השוק הבינלאומי. בחמשת החודשים הראשונים של השנה, סחר בין שאאנקסי לבין הצעת מחיר GG; חגורה אחת וכביש אחד" מדינות ואזורים לאורך החגורה וכביש ועשר המדינות האסייתיות צמחו במהירות. כמעט שליש מהעסקים בשאנקסי סחרו עם 10 המדינות האסייתיות וכמעט 60% מהעסקים סוחרים עם 63 מדינות ואזורים לאורך חגורה אחת וכביש אחד. מוצרים מכניים וחשמליים הם מוצרי היבוא והייצוא המובילים של שאאנשי לארגונים האזוריים הנזכרים לעיל, המהווים למעלה מ 80%. מיקרון מוליכים למחצה (שי' an) Co., LTD. (להלן מיקרון), סמסונג מוליך סמסונג (Xi' an) Co., LTD. ומפעלים זרים מובילים אחרים הפועלים במצב כלכלת המטה, חיזקו ללא הרף את שיתוף הפעולה שלהם עם סינגפור ומלזיה, שהניעו צמיחת היבוא והיצוא של מחוז שאאנשי. ניתן להפליא, לפני שמחוזתי והאיחוד האירופי עשויים לייבא ולייצא על ידי צמיחה לצמיחה חיובית. בנוסף, יבוא ויצוא של מוצרים חקלאיים צבר משמעותית עם תנופה חזקה. ייצוא מיץ פירות ופירות טריים ויבוא פולי סויה התנערו בהדרגה מהשפעת חיכוכים כלכליים וסחר בסין, והשיגו תוצאות מדהימות בפתיחת שווקים חדשים.


במקביל, מחוזנו לחיזוק מפעלי סחר חוץ ומפעלים במחזור סחר מקומי עגינה, תומך ארגונים להרחבת השוק המקומי. מאז פרוץ המגיפה הושפעה מאוד תעשיית טקסטיל אור המכוונת לייצוא עתירת יצוא. מחלקת המסחר המחוזית הגיעה להסכמות עם עליבאבא, שי' Chengcheng Yulang המסחר ושות 'בע"מ ומפעלים גדולים אחרים של מחזור מסחרי במחוז להקים פלטפורמות מכירה מקומיות וערוצים לייצוא צעצועים מפוארים, מוצרים אלקטרוניים , עבודות יד ומוצרים אחרים, כדי לקדם את הייצוא של מפעלי סחר חוץ למכירות מקומיות.


צמיחה מול המגמה שמאחור, משיפור מתמיד של הסביבה העסקית. אזור הסחר החופשי בטייס בשאנשי פתח 533 ניסויים להפרדת תעודות ורישיונות. Xi' מיישם באופן מלא את תקני השירות הסטנדרטיים להקמת מפעלים, אותם ניתן להשלים תוך יום אחד מהקמה ... סביבה עסקית טובה היא כמו שדה כבידה חזק, הנושא את הזרימה המלאה של אלמנטים שונים. בחמשת החודשים הראשונים של השנה, יבוא ציוד ממגוון' s ו- Licheng Semiconductor (Xi' an), שתי החברות המובילות, עלה בחדות ל 227% ו -65% בהתאמה. זו לא רק הערת השוליים הטובה ביותר לאמון האיתן של חברות המומנות זרות בהשקעות שאאנשי, אלא גם תמלא תפקיד תומך חזק ביציבות ייבוא ​​וייצוא&# 39 של המחוז בשלב הבא.


כדי לייצב את הדיסק הבסיסי, צמיחת סחר החוץ בכל הפרובינציה כנגד המגמה תביא לתנופה חדשה שתוכל להתעדכן ולעמוד בעידן החדש ותגביר את ההתפתחות האיכותית של כלכלת Gaan # 39 של שאאנשי.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ