השוק לתמציות צמחים פורח

עם התפתחות הכלכלה הלאומית, שיפור חיי הנפש לנפש בסין, שיפור הדרגתי של אנשים' s מודעות לבריאות, סין' s מזון, תעשיית מוצרי בריאות התפתחות מהירה. כמוביל ביניים חשוב, התשואה של תמציות צמחים עולה מדי שנה. תפוקת תמציות הצומח בסין' הייתה בשנת 2018 208,000 טון, עלייה של 35,000 טון לעומת 2017 ו -17 אחוז בשנה בהשוואה לשנה. עם עלייתם המהירה של שוק תמציות הצמח ופיתוח מודל עסקי B2B על ידי אדונים לחלבי צמח, ניתן לממש את האקולוגיה החדשה של תעשיית תמציות הצמח.


מדיניות לאומית מקדמת את ההתפתחות המהירה של הענף

בשנת 2017 הוציא מנהל המזון והתרופות הממלכתי את ההנחיות לרישום ואישור רישום מזון בריאות באמצעות חומרי גלם חדשים וביבוא לראשונה, אשר התקינה עוד יותר ועשתה פריצות דרך בפיתוח החדשני של תעשיית מזון הבריאות. בשנת 2018 פרסמה הוועדה הלאומית להגנה ולהערכה של רפואה סינית מסורתית (CMEC) הודעה על הצעת מחיר לפרויקט המחקר המיוחד ברשימת חומרי הגלם למזון הבריאות, שהורחבה פעמיים. ביולי 2018 שוחרר רשמית הקבוצה האחת של תקני תמצית צמחים, הכוללת יותר מ- 20 זני תמצית כולל ליקופן, רוטין וגלוקוזינולאט. תקני התעשייה לתמצית צמחים הם סטנדרטיים יותר.

plant extract supplier

למסחר אלקטרוני B2B יש פוטנציאל גדול להתפתחות. המאסטר ז'יטי ניצל את ההזדמנות ועלה במעלה הזרם

על פי ניטור נתוני השוק של המסחר האלקטרוני בסין, עסקאות המסחר האלקטרוני של B2G מסין B2B במחצית הראשונה של 2018 הגיעו ל 11.2 טריליון יואן, עלייה של 14.2% בהשוואה לשנה לעומת 9.8 טריליון יואן במחצית הראשונה של 2017 פיתוח מסחר אלקטרוני B2B בסין נכנס לעידן חדש עם פילוח תעשייתי מפורט יותר, המספק תנאי מקדם להתפתחות מהירה של ענף הצמחים. בעידן ההתפתחות המהירה של מסחר אלקטרוני B2B, Master Extract Plant משתמש בנתונים גדולים, בינה מלאכותית, מחשוב ענן וטכנולוגיות חדשות אחרות כדי לשלב אינפורמטיזציה באינטרנט עם תעשיית תמציות צמחים, לשילוב משאבים במורד הזרם ובמטה, לפתח מודל מסחר אלקטרוני B2B, ומספקים שירותי סחר בתמציות צמחים נוחים ויעילים יותר לעסקים במעלה הזרם ובזרם התחתון.


B2B מסחר אלקטרוני מצב חדש של אדון טיפוח לבניית אקולוגי חדש בתעשייהאוגי

אדון פיטוכימיה עבור מפעלי B2B של צד שלישי מחלץ שירותי מידע ופלטפורמת מסחר, משתמש בטכנולוגיית האינטרנט המתקדמת, מפעלי תעשיית הפיטוכימיה, מוצרים ושחזור חלל, הקשר בין שילוב של ארבע הקטגוריות של מוצרי סדרת פיטוכימיה (צמחים, בעלי חיים, פטריות, חומרי גלם), לבניית מידע בענף, סחר בסחורות, לוגיסטיקה, פלטפורמה עסקית חשמלית משולבת של זהב. במקביל, מאסטר פלנט מתייעל ומשדרג ללא הרף שירותים, משיק שירותי שרשרת אספקה ​​חדשים, מידע על סחורות, לוגיסטיקה, מימון וגורמי ייצור אחרים לעסקה של שרשרת האספקה ​​לבניית תעשיית מפעלים מקצועית של כל פלטפורמת השירותים בתחום התעשייה. .


עם הפופולריות והיישום של המסחר האלקטרוני בענפים שונים נגזרו מודלים עסקיים רבים. דבקות במושג" חדשנות עצמאית" ;, Zhite Master מטפח באופן עמוק את המודל העסקי של B2B, על מנת לספק יכולות עסקיות רחבות יותר וחזקות יותר לתעשיית הז'יטה ולקדם את הרפורמה האקולוגית החדשה של התעשייה הז'יטה.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ