עקרון התמציות מעלה סנה

המרכיב הפעיל העיקרי של עלה סנה הוא סנה גליקוזידים. לאחר סנאנה דרך הפה, הסנה גלוקוזיד הגיעה לרוב ב- e. ללא ספיגת מעיים, השפלה על ידי דרכי חילוף חומרים שונים של קטון אנתרסן רנה יותר של סנה, זה יכול להיות נרגש M - קולטן על שריר חלק המעי, להגדיל את פריסטלטיס המעיים, וגם יכול לעכב נתרן קרום מעיים, אשלגן-אטפאס, לעכב את ה- na, גורמים ללחץ אוסמוטי במעי גבוה יותר, לשמור על כמות גדולה של לחות, לקדם פריסטליזה במעי וצואה.

senna leaf extracts

לאחר הנספג אנתרציקלין חלקי מהמעי הדק, הוא הופך לאגליקון על ידי הכבד ואז מגרה את מקלעת עצם האגן להגברת peristalis במעי. ביום הראשון למחקר, קבוצת הניסוי פיתחה תסמיני שלשולים בדרגות שונות והחומרה הייתה פרופורציונאלית למינון שניתן. השלשול הגיע לשיא אחרי היום השני, ואז התאושש בהדרגה. עם זאת, כמות מי השתייה בעכברים ביום הראשון לא עלתה עם חומרת השלשול. שלשול חמור הביא לאובדן כמות גדולה של אלקטרוליטים מים, התרחבות צינור המעיים, שהשפיעו על חזרת עורקי דופן המעי, ונזילת פלזמה לצינור המעי. בינתיים, לא ניתן היה לחדש את המים בזמן, מה שהביא לירידה בנפח הדם ולזעזוע נפח הדם הנמוך.


בדיקה פתולוגית הראתה כי כל אפיתל הריריות במעי היה נמקי, שהיה קשור לעלייה בפריסטליזה של המעי ולהתרחבות דופן המעי במהלך השלשול. עם זאת, לא היה שום שינוי משמעותי בזיהוי רמת האלקטרוליט של העכברים ששרדו, וזה יכול להיות בגלל שהעכברים ששרדו בכל קבוצה חזרו למצב הרגיל בסוף הניסוי, ורמת אלקטרוליט המים נטתה להיות יציב.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ