תפקיד תמציות הצמח ברפואה וטרינרית

רפואה סינית מיקרוביאלית עמידה למחלות: כל אחד יכול לעכב או להרוג את ההתרבות של מיקרואורגניזמים פתוגניים, לשפר את הגוף' חסינותו, נקראים עשבי תיבול סיניים מיקרוביאלים עמידים למחלות. על פי התיאוריה של הרפואה הסינית המסורתית, ניתן לחלק אותה לתרופות מפונות חום, תרופות להקלה על פני השטח, קתרזיס וסמים רודפים, לחלחל ולהועיל לתרופות מים, תרופות לשיכוך ליחה ולהרעלת שיעול, תרופות להקלה על צ'י ואכילת תרופות, ויסות דם תרופות, תרופות לפיזור קר, תרופות לפיזור חום, תרופות לפתיחה, תרופות המעברות, תרופות טוניק, דוחה חרקים, תרופות לאפרודיזיאק והנקה וכו '.

Plant Extract

תמצית צמחית של תרופות מפנות חום: כל תרופה שהיא קרה וקרה ויכולה לנקות ולהקל על מחלות קדחתיות נקראת תרופות לניקוי חום. לתרופות לניקוי חום יש תפקידים של ניקוי אש, יובש ורטיבות, ניקוי רעלים, קירור הדם וניקוי חום. ניתן לחלק את הרפואה לפינוי חום לקטגוריות הבאות: (1) אבקת ניקוי חום: התפקיד העיקרי של סוג זה של תרופה הוא ניקוי צ'י וחלוקת חום מוצק, המתאים למחלות כמו הצטברות מוגזמת של חום פנימי הנגרם על ידי חום גבוה, צמא כמו שתייה, שתן קצר ואדום, חום ריאות, שיעול ואסטמה, כאב בפה, פה אדום, ציפוי לשון צהוב ויבש וכו '. היחידה שלנו יכולה לספק תמצית גרדייה, מרה, כלנית, קרקע מרירה ותמציות אחרות. תרופת ניקוי חום ורטיבות: תרופה מסוג זה היא בעיקר בקור העז, מר יכול להתייבש ולחות, קור יכול לנקות חום, ולכן הוא משמש לצבע הפה אדום וצהוב הנגרם על ידי לחות וחום, ציפוי לשון עבה ושמן , צהבת לחה וחמה, שתן אדום קצר, שלשול לח ולחום, נפיחות צהובה וכאב ורעל. היחידה שלנו יכולה לספק קופטיס צ'יננסיס, סקוטלריה, פלודנדרון, לענה, סופורה סופורה ותמציות אחרות. תרופות נגד ניקוי חום: תרופות נוגדות ניקוי חום מסוג זה משמשות בעיקר לתרופות נגד ניקוי חום הנגרמות כתוצאה מחום או אש מוגזמים. המחלה כוללת בדרך כלל חום, מרה, פפריקה, סולטרורהיה, פה אדום, שושנה צהובה על הלשון. היחידה שלי יכולה לספק יערה, פורסיתיה, עלה דליה, bezoar, Banlangen, שן הארי, ranunculus ומוצרי תמצית אחרים. (4) ​​תרופות לניקוי חום וקירור דם: סוג זה של תרופות לניקוי חום וקירור דם משמשים בעיקר לחום בדם במחנה, או לעור חום בדם הנגרם על ידי דיזנטריה לוהטת ומעי צהוב במעי. , דם בשתן וכו '.


תמצית צמחי מרפא של טבלת הפתרונות: לכל אחד יש טבלת ההתבדלות הרע, הטיפול בתרופות פתוגניות אקסוגניות, המכונה טבלת התרופות. הביטוי של בעל החיים הנגוע בתסמינים הוא עדיין נפשי, זיפים זקופים, קשת המותניים והגב, סלידה מקור וחום, חום במשטח הגוף, זיעה או ללא דופק זיעה צף, טחב לבן ותסמינים אחרים. טבלת הפתרונות ברוב התרופות בנקסין, שריר התמיסה הזיעה נפוץ, אך למין הטמפרטורה, ההבדל הקריר, ולכן בדרך כלל מתחלק לטבלת הפתרונות לטמפרטורת שין ולשולחן הפתרונות המגניבים של שין שני סוגים.


תמצית צמחית מסוג הצמח שיכולה לבטל את הליחה והרוק, להקל או להפסיק שיעול ואסטמה, קרא לתרופה שמפחיתה את הליחה ולהפסיק שיעול ואסטמה, כאשר משתמשים בתרופות מסוג זה לטיפול במחלה כמו ליחה, שיעול ואסטמה. , חייבים לברר את הסיבה המתרחשת, על פי תנאי שונה, משתפים פעולה ברפואה אחרת באופן הולם. ניתן לחלק סוג זה של רפואה לארבע קטגוריות: אנטי-אנטי-אקטיבי, אנטי-אסתמטי, הפחתת ליחה ואנטי-אסטמה, מזין ריאות, אנטי-אקטיבי, מנקה ריאות ואנטיטוסיבי.
ויסות צ'י ועיכול תמציות צמחים: (1) ויסות תרופות צ'י: במקום שיש מכונה צ'י חופר, יש לחסל קיפאון צ'י ותפקוד תיאבון xingpi של תרופות המכונות ויסות תרופות צ'י, בדרך כלל מחולקות למחסור בצ'י וקיפאון צ'י של שניים סוגים. אנו יכולים לספק קליפות ירוקות, קליפות מנדרינה, פרוקטוס אורנטיי ותמציות אחרות. (2) תרופת הקסיאושי: יכולה לקדם את תפקוד העיכול של הטחול והקיבה, להנחות את הצטברות הסטגנציה, המשמשת לטיפול בסטגנציה הנגרמת על ידי התיאבון או התיאבון, הפרעת בטן, בחילה והקאות מזון, עצירות וקיפאון. של תרופות למחלה, המכונות תרופת שיאושי.
תמצית צמח טוניק: כל תפקיד חזק ומזין, יכול להשלים את צ'י בעלי החיים, דם, יין, יאנג של הגירעון, טיפול בכל מיני תרופות, הנקראות רפואת טוניק. הרפואה המערבית חושבת שלסוג זה יש תפקיד של ויסות תפקוד חיסוני. זה מתאים למחלות כרוניות כמו מחסור בגוף, שיער דק וקולה, עייפות נפשית, אוזניים שמוטות ראש, שוכב יותר מאשר עמידה, לשון רכה ודופק חלש.
נהג חרקים להרוג סוג של תמצית צמחית: יש כונן להיפטר ולהשמיד את הטפיל בתוך ומחוצה לו תרופות לגוף של בעלי חיים ועופות, קרא לנהוג בחרק להרוג סם חרקים.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ