מים חמים הם הטובים ביותר לבטן

הטמפרטורה של המים חשובה גם. הדעות על טמפרטורת המים אינן זהות, הייתה תקופה מאוד פופולרית כשקמים בבוקר לשתות מים קרים, אומרים שהיא מעירה את הבטן, טובה לבריאות, ופופולרית למשך תקופה . סבלו מעצירות במיוחד לאדם הסובל, כולם אומרים לשתות מים קרים כדי להיות מסוגלים לשפר עצירות בבוקר, מהללים את היתרון של מים קרים.


גוף האדם הוא למעשה רגיש מאוד לטמפרטורה, האיברים הפנימיים הם גם, כאשר הוא קר מדי, האיברים ייווצרו, אינם מסוגלים למלא פונקציה תקינה; אם זה 0010010 # 39; חם מדי, הוא זכה 0010010 # 39; זה לא עובד. אנשים המתגוררים במדינות טרופיות מנמנמים במקום לעבוד בימים חמים, בעיקר מכיוון שמזג האוויר חם מכדי לעבוד אותם, ולכן שתיית מים קרים עשויה להועיל לאנשים שחמים יותר.


עם זאת, אנשים עם מעיים חלשים לא יכולים לשתות מים קרים 0010010 # 39. מעי חלש הוא מצב בו הבטן אינה מתפקדת כראוי, מה שמוביל לעיכול לקוי, שלשול או עצירות, ושתיית מים קרים מדי עלולה לכווץ את הבטן העומדת ממילא. אתה צריך לשתות מים חמים אם אתה רוצה לעזור להחמיר את הבטן העומדת שלך.


חוץ מזה, גם מים חמים מדי לא טובים. למרות שמים חמים יכולים להגביר את חילוף החומרים ולהעלות את הטמפרטורה של דרכי המעי כך שהם יכולים לתפקד כרגיל, אם הטמפרטורה גבוהה מדי, הם עלולים לפגוע ברירית הוושט. והכי חשוב, מים לא קלים לשתייה אם הם חמים מדי, ולכן מים חמים הם הטובים ביותר, אשר טובים גם למעיים.

herbest

© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ