לשם מה משמש תמצית ליקוריץ?

סין היא המדינה הראשונה שלומדת ליקוריץ בעולם.תמצית ליקוריץ, פוליסכריד גליקצי, ורכיבים פעילים אחרים של ליקוריץ יש השפעות פרמקולוגיות אנטי דלקתיות ואנטי גידוליות. תמצית ליקוריץ, שהיא המרכיב התרופתי היעיל המופק מליקריץ, מופיעה כאבקה צהובה או צהובה. תמצית ליקוריץ מורכבת בדרך כלל מגליקירזיזין, חומצה גליקיריזיזית, גליקירזיזין, גליקירהרזין פלבנואיד, אפיגנין, פורמונונטין, קוורצטין ורכיבים נוספים. תמצית Glycyrrhizae נחקרה על ידי חוקרים בכל רחבי העולם בגלל הערך הרפואי הגדול שלה. אז מה בדיוק ההשפעה של תמצית ליקוריץ?

Licorice extract supplier

על פי מחקרים רלוונטיים, ליקריץ יש את הפונקציות של עיכוב מונואמין אוקסידאז, עיכוב האלדוז רדוקטאז הגורם לסוכרת, הקלה על עוויתות וכאבים, מניעה וטיפול של הפטיטיס נגיפי, טיפול באוסטאופורוזיס סנילי, התנגדות לישמן, נוגד סרטן ונגיף נגד איידס. תמצית ליקוריץ משמשת בעיקר למוצרי הלבנה והגנה מפני שמש. מהו עקרון ההלבנה וההגנה מפני השמש של תמצית ליקוריץ?


השפעת ההלבנה של תמצית glycyrrhizae מושגת בעיקר על ידי עיכוב הפעילות של טירוזינאז ופיגמנט דופה TBT (trp-2) וחסימת פילמור של 5,6 - דיהידרוקסיינדול (DHl) ובכך מונעת היווצרות מלנין והשגת אפקט ההלבנה. . העיקרון של הגנת השמש הוא מיצוי פלבנואידים בליקריץ, שיכולים לספוג בחוזקה ULTRAVIOLET ואור גלוי בגלל ההתייחדות למבנה המולקולרי של הפלבנואידים. מולקולות הסופגות אור אולטרה סגול באנרגיה גבוהה קופצות ממצב היבשה למצב המופעל ואז חוזרות שוב, ומשחררות קרני אנרגיה נמוכה ולא מזיקות. בנוסף, לתחליב קרם הגנה מפני תמצית ליקוריץ יש את המאפיינים של אין צורך להוסיף נוגד חמצון, אין גירוי לעור, ספיגה יציבה וכן הלאה, כך שרוב הצרכנים אוהבים.


מבחינת יישום תרופות, הרפואה המערבית השתמשה בליקריץ כרחיק, מדכא שיעול ותוסף מתוק מאז ימי קדם. עם התפתחות המדע והטכנולוגיה והעמקת המחקר, הוספה בהדרגה תמצית ליקוריץ לסינתזה של הרפואה המערבית. בתרבות הרפואה הסינית המסורתית הנרחבת והעמוקה, ברפואה הסינית המסורתית, יש ליקריץ תפקיד של גידול טחול והעצמת צ'י, פינוי חום וניקוי רעלים, ביטול הליחה והקלה על שיעול, עיכוב והקלת כאב והרמוניה של כל סוגי הרפואה. משמש בעיקר לטיפול בחולשת הטחול והקיבה, עייפות, דפיקות לב וקוצר נשימה, ליחה בשיעול, כאבי בטן, כאבי קלון בגפיים, כאב נפוח נפוצה, הקלה על רעילות תרופתית, עוצמתיות.


למרות שתמצית ליקוריץ היא חזקה, היא עלולה להזיק גם אם היא נלקחת בעודף. מחקרים מצאו כי גלולות ליקוריץ עלולות לפגוע בתפקוד המיני, וכי שימוש כבד לטווח הארוך עלול להוביל לירידה בחשק המיני ובצורות אחרות של אימפוטנציה אצל גברים, אך הם מתאוששים לאחר הפסקתם. שנית, ליקוריץ מעכב גם את הטרנספורמציה של קורטיזול, מה שמוביל לעליית לחץ הדם והיפוקלמיה. לכן, עבור מטופלים עם בעיות בתפקוד המיני, לחץ דם גבוה ובצקת, יש להשתמש במוצרי תמצית שוש או תרופות בהנחיית הרופאים.


עם התקדמות טכנולוגיית המחקר המדעית, נבדק בהדרגה הערך הרפואי של שוש. ההשפעה של תמצית ליקוריץ היא עצומה ומשתמשת בהרבה. אנו יכולים לדעת להשתמש בתמצית ליקורי ליקוריץ לשרת את בריאותנו באמצעות הבנת הידע הרלוונטי של תמצית ליקוריץ.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ