מהו תמצית צמחים טבעיים?

ישנם סוגים רבים ושונים שלתמציות צמחיות. ההיצע והביקוש של מוצרים אלה משתנים עם השנה וגורמי שוק שונים, וחוסר האיזון בין היצע וביקוש מתרחש מעת לעת. 1. השפעת אספקת מוצרים; בגלל חומרי גלם לחקלאות ומוצרי ייעור, תעשיית תמציות צמחים מושפעת בקלות מגורמים כמו מזג אוויר, מחלות צמחים ומזיקי חרקים, שטח השתילה, מספר מחיר הרכישה של חומר גלם ושנים שונות ישתנה, מחיר חומר הגלם תנודות מחירים הופכות את תמציות צמחים טבעיות למוצר, לייצור תהיה מידה מסוימת של שינוי, היצע שוק וחוסר איזון בביקוש.


2. השפעת הביקוש בשוק; לרוב מפעלי הייצור יש הבנה מוגבלת של הביקוש בשוק מעבר לים והם עשויים להיעדר שיקול דעת מדעי וארוך טווח של הביקוש לשוק. כאשר הביקוש בשוק למוצר מסוים הוא טוב, חוסר האיזון בשוק בין מחסור ואספקה ​​יתרחש בטווח הקצר. עם זאת, עם התפשטות מידע בשוק, מספר גדול של ארגונים ימהרו לחזור על ייצור, וכתוצאה מכך לספק יתר של מוצרים.

plant extracts for sale

מוצר טבעי תמציות צמחים יש לבלום סרטן ואת ההשפעה של התנגדות חמצון, זה בעיקר להשתמש בתפקיד של תמציות צמחיות עצמה, כגון סרטן להילחם הוא להשתמש בתמצית תה ירוק יכול להגביל את תאי הסרטן, להפוך את" לוקליזציה" ;, הפוך את הטיפול בסרטן והפרוגנוזה של העבודה היא פשוטה יחסית, התנגדות לחמצון היא להשתמש במנגנון של תמציות צמחים כדי להסיר רדיקלים חופשיים כדי להגיע לרמה גבוהה של הפחתת חמצון, רדיקלים חופשיים להפסיק את תגובת השרשרת הרדיקלית, להשיג את המטרה של נבלות רדיקלים חופשיים.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ