מהו תמצית צמחים טבעית?

ישנם סוגים רבים ושונים שלתמציות צמחים. ההיצע והביקוש של מוצרים אלה משתנים עם השנה וגורמי שוק שונים, וחוסר איזון בהיצע וביקוש מתרחש מעת לעת. 1. השפעת אספקת המוצרים; בשל חומרי גלם לחקלאות ומוצרי ייעור, תעשיית תמציות הצמחים מושפעת בקלות מגורמים כגון מזג אוויר, מחלות צמחים ומזיקים לחרקים, שטח שתילה, מספר מחיר הרכישה של חומר הגלם ושנים שונות ישתנה, מחיר חומר הגלם תנודות המחירים הופכות תמציות צמחים טבעיות למוצר, הייצור יהיה בעל מידה מסוימת של שינוי, היצע השוק וחוסר איזון בביקוש.


2. השפעת הביקוש בשוק; לרוב מפעלי הייצור יש הבנה מוגבלת לגבי הביקוש בשוק בחו"ל ועשויים לחסר שיקול דעת מדעי וארוך לטווח הארוך של ביקוש השוק. כאשר ביקוש השוק למוצר מסוים טוב, חוסר האיזון בשוק של היצע וחסר יופיע בטווח הקצר. עם זאת, עם התפשטות מידע השוק, מספר רב של חברות ימהרו לחזור על הייצור, וכתוצאה מכך היצע יתר של המוצרים.

plant extracts for sale

מוצר תמציות צמחים טבעי ריסן את הסרטן ואת ההשפעה של עמידות בפני חמצון, הוא בעיקר משתמש בתפקיד של תמציות צמחים בעצמו, כגון המאבק בסרטן הוא שימוש בתמצית תה ירוק יכול להגביל את תאי הסרטן, להפוך את ה-" שלו; לוקליזציה" ;, להפוך את הטיפול בסרטן והפרוגנוזה של העבודה היא יחסית פשוטה, עמידות בחמצון היא להשתמש במנגנון של תמציות צמחים כדי להסיר רדיקלים חופשיים כדי להגיע לרמה גבוהה של הפחתת חמצון, רדיקלים חופשיים כדי לסיים את תגובת השרשרת הרדיקלית, להשיג את המטרה של ניקוי רדיקלים חופשיים.


© Baoji Herbest ביו-טק ושות', בע מ